Over ons
Over ons
Over ons

Aangenaam kennis te maken!

Over ons

Van Lanschot Chabot en Mandema & Partners zijn samen -sinds 1 januari 2017- dé Nederlandse intermediair op het gebied van risicomanagement, verzuim, pensioen en private insurance.

Door schaalgrootte bieden we het hoofd aan complexe risicovraagstukken die zich aandienen. Door een bewuste keuze voor de marktsectoren ICT, Zorg, Zakelijke dienstverlening, Maakindustrie, Leisure, Logistiek, Bouw en Handel bouwen we aan verregaande specialisatie die partnership biedt voor klanten.

Wij bedienen heel Nederland vanuit onze vestigingen in Den Bosch en Den Haag. Ons bedrijf telt ongeveer 250 medewerkers. Onze adviseurs stellen hun diepgaande kennis en ervaring op het gebied van risicomanagement beschikbaar voor zakelijke klanten. Ook voor Private Insurance, specifiek verzekeringsadvies en financial planning voor welgestelde particulieren, DGA’s, zakelijke en medische professionals hebben we de beste adviseurs aan boord.

We zoeken ook altijd de verbinding met specialisten buiten ons bedrijf. Zo hebben we recent casemanagement geïntegreerd in onze dienstverlening met als doel om werkgevers te ondersteunen bij publieke en private inkomenszekerheid en een besparing te realiseren op onnodige kosten rond ziekte en arbeidsongeschiktheid.

Vanaf 1 januari 2019 is ENgage Werkgeversadvies een 100% dochtermaatschappij van Van Lanschot Chabot Holding BV. Daarmee bouwen we onze dienstverlening rondom strategisch verzuimmanagement verder uit.

Het volmachtbedrijf: Chabot Assuradeuren

Chabot Assuradeuren is een volmachtbedrijf dat als gevolmachtigd agent optreedt namens een aantal verzekeringsmaatschappijen. Chabot Assuradeuren is een 100% zustermaatschappij van Van Lanschot Chabot B.V. Het volmachtbedrijf werkt exclusief voor ons en treedt dan ook op als huisverzekeraar.

Ons team

Ons team van risicomanagers staat dagelijks als partner naast onze klanten. We verkennen, voorkomen en waar nodig verzekeren we alle mogelijke bedrijfs-, medewerkers- of organisatierisico's. Op welke wijze? Ze kijken door de ogen van de klant en zien daarmee de risico's zoals ze zijn. Vanuit ondernemersperspectief. Maak kennis met onze risicomanagers in het onderstaande overzicht. Een persoonlijke kennismaking geniet de voorkeur, bel of mail voor het maken van een afspraak.

Filter
  • Toon alles
  • Directie & Management
  • Employee Benefits
  • Ondernemersloket
  • Private insurance
  • Risicomanagement
  • Schadebehandeling
Martijn Kleijn

Martijn Kleijn

Private insurance 06-22953803 m.kleijn@vanlanschotchabot.nl
Robert Dalhuisen

Robert Dalhuisen

Directie & Management Directeur Private Insurance & Marketing 073-6924749 r.dalhuisen@vanlanschotchabot.nl
Lando te Molder

Lando te Molder

Directie & Management Directievoorzitter 073-6924749 l.temolder@vanlanschotchabot.nl
Waldo Imthorn

Waldo Imthorn

Risicomanagement 06-30564367 w.imthorn@vanlanschotchabot.com
Sylvia van Schaik

Sylvia van Schaik

Employee Benefits 06-20615086 s.van.schaik@mandema.nl
Peter van der Nat

Peter van der Nat

Employee Benefits 06-55816373 p.van.der.nat@mandema.nl
Wijnand le Grand

Wijnand le Grand

Employee Benefits 06-52337326 w.le.grand@mandema.nl
Thom Domisse

Thom Domisse

Risicomanagement 06-22417786 t.domisse@mandema.nl
Stef Vermeulen

Stef Vermeulen

Directie & Management Manager Risk 06-55871435 s.vermeulen@mandema.nl
Rudi Smit

Rudi Smit

Employee Benefits 06-15066359 r.smit@mandema.nl
Sinan Bolat

Sinan Bolat

Employee Benefits 06-54914579 s.bolat@mandema.nl
Robbert Schram

Robbert Schram

Risicomanagement 06-11326968 r.d.schramm@vanlanschotchabot.nl
Michel van Hoof

Michel van Hoof

Risicomanagement 06-12040054 073-692 46 92 m.vanhoof@vanlanschotchabot.nl
Maarten Kuyt

Maarten Kuyt

Employee Benefits 06-53743304 m.c.kuyt@vanlanschotchabot.com
Erik Kussendrager

Erik Kussendrager

Private insurance (073) 692 47 44 arsmundi@vanlanschotchabot.nl
Edgar de Jager

Edgar de Jager

Private insurance 06-51350964 e.dejager@vanlanschotchabot.nl
Mary Donath

Mary Donath

Risicomanagement 06-22197766 m.g.donath@vanlanschotchabot.com
Cees Jeninga

Cees Jeninga

Risicomanagement 06-54788293 c.jeninga@vanlanschotchabot.nl
Nando Timmer

Nando Timmer

Risicomanagement 06-53165684 f.m.timmer@vanlanschotchabot.nl
Patrick Sanders

Patrick Sanders

Risicomanagement 06-20111452 p.sanders@vanlanschotchabot.nl
Rob Scheepers

Rob Scheepers

Risicomanagement 06-55157258 r.scheepers@mandema.nl
Paul Vrolijk

Paul Vrolijk

Employee Benefits 06-51155177 p.vrolijk@vanlanschotchabot.nl
Kees Boot

Kees Boot

Risicomanagement 06-25043892 k.boot@mandema.nl
Justin Pronk

Justin Pronk

Risicomanagement 06-27746997 j.pronk@mandema.nl
Jeroen Hertog

Jeroen Hertog

Directie & Management Directeur Employee Benefits 06-53504253 j.hertog@vanlanschotchabot.nl
Jacco Koning

Jacco Koning

Employee Benefits 06-10261956 j.dekoning@vanlanschotchabot.nl
Hans Barten

Hans Barten

Risicomanagement 06-21298491 h.barten@mandema.nl
Bert Moes

Bert Moes

Risicomanagement 06-21584449 b.moes@mandema.nl
Bram van Tent

Bram van Tent

Risicomanagement 06-55815746 b.van.tent@mandema.nl
Maggy Spoor

Maggy Spoor

Schadebehandeling 073-6924776 m.spoor@vanlanschotchabot.nl
Liesbeth Boogaarts

Liesbeth Boogaarts

Private insurance 073-6924878 l.bogaard@vanlanschotchabot.nl
Marlica Ligtelijn

Marlica Ligtelijn

Directie & Management Manager HR 073-6924793 m.ligtelijn-boss@vanlanschotchabot.nl
Stephanie Kruijssen

Stephanie Kruijssen

Private insurance 073 - 692 4739 particulieren@vanlanschotchabot.nl
Joost Klunder

Joost Klunder

Private insurance 073-692 47 73 particulier@vanlanschotchabot.nl
Rene Vermeij

Rene Vermeij

Schadebehandeling 073-6924777 r.vermeij@vanlanschotchabot.nl
Hubert van Gulik

Hubert van Gulik

Directie & Management Manager Private Insurance 06-15066297 h.vangulik@vanlanschotchabot.nl
Kevin van der Aalst

Kevin van der Aalst

Private insurance 073-6924726 k.vanderaalst@vanlanschotchabot.nl
Peter van Kasteren

Peter van Kasteren

Schadebehandeling 070-3022293 p.van.kasteren@mandema.nl
Lisette Waterschoot

Lisette Waterschoot

Directie & Management Manager Private Insurance 06-53 23 51 39 e.m.c.waterschoot@vanlanschotchabot.nl
Mark Posthumus

Mark Posthumus

Schadebehandeling 073-6924778 m.posthumus@vanlanschotchabot.nl
Koen Hellings

Koen Hellings

Private insurance 073- 692 4773 particulieren@vanlanschotchabot.nl
Joris Kuenen

Joris Kuenen

Employee Benefits +31 640873380 j.kuenen@mandema.nl
Henny Versteeg

Henny Versteeg

Employee Benefits 06-52341535 h.versteeg@mandema.nl
Irene Leenders

Irene Leenders

Schadebehandeling 073-6924797 i.leenders@vanlanschotchabot.nl
Arjen Karelse

Arjen Karelse

Employee Benefits 06-12898462 a.karelse@vanlanschotchabot.com
Durmus Barlas

Durmus Barlas

Risicomanagement 06-21565786 d.barlas@mandema.nl
Marleen de Beer

Marleen de Beer

Private insurance 073-6924744 m.de.beer@vanlanschotchabot.com
Gert-Jan van Bakel

Gert-Jan van Bakel

Ondernemersloket 073-6924620 g.vanbakel@vanlanschotchabot.com
Rene Nieuwland

Rene Nieuwland

Directie & Management Manager Broking & Claims 06-55472343 r.nieuwland@mandema.nl
Maaike Geurts

Maaike Geurts

Directie & Management Manager Operations 06-23096421 m.geurts@vanlanschotchabot.nl
Myra van Herwijnen

Myra van Herwijnen

Directie & Management Manager Employee Benefits 06-23770338 m.vanherwijnen@mandema.nl
Leon Deijnen

Leon Deijnen

Risicomanagement 06-27032019 l.deijnen@vanlanschotchabot.com
Willem Heijman

Willem Heijman

Risicomanagement KNLTB 073- 692 62 74 w.heijman@vanlanschotchabot.com
Joost van Steen

Joost van Steen

Risicomanagement 06-40230515 j.vansteen@mandema.nl
Eric Vlietman

Eric Vlietman

Employee Benefits 06 – 22496606 e.vlietman@vanlanschotchabot.com
Arie-Frank Zwaal

Arie-Frank Zwaal

Employee Benefits 06-20147538 a.zwaal@vanlanschotchabot.com